JoKeR77
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JoKeR77

Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet,Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklâl!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lucescu'dan Beşiktaş'a yeşil ışık

YazarMesaj
NiGhTMaRe

Lucescu'dan Beşiktaş'a yeşil ışık Empty
MesajKonu: Lucescu'dan Beşiktaş'a yeşil ışık   Lucescu'dan Beşiktaş'a yeşil ışık Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 9:53 am

Tigana’nın gidişinden sonra ismi Beşiktaş'ta gündeme gelen Lucescu sinyali verdi... Profesör lakaplı tecrübeli kurt hoca, çarpıcı açıklamalarda bulundu...

Beşiktaş'ın 1 numaralı hoca adayı Mircea Lucescu konuştu: 'Ukrayna'da lig devam ediyor. Maçlar biter, oturur konuşuruz...'

‘Devler Ligi önemli’
Kara Kartal’ı 100. yılında şampiyonluğa taşıyan Mircea Lucescu’nun ismi, Jean Tigana’nın gidişinden sonra gündeme gelmişti. Profesör lakaplı tecrübeli hoca, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Mircea Lucescu’nun sözleri: “Ankaraspor karşılaşmasında Beşiktaşlı taraftarların şahsıma yaptığı tezahürat beni çok duygulandırdı. Beşiktaşlılar’ın kalbinde olmak büyük bir onur. Ayrıca Tayfur benim eski öğrencim. Onun için ne kadar sevinsem azdır. Eski takımımın Şampiyonlar Ligi’ne katılım hakkını elde etmesi de sevindirici...”

‘Hep konuşuyoruz’
“Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören çok yakın arkadaşım, sürekli görüşüyoruz. Ancak transfer konusunda ortaya atılan bazı haberleri maksatlı buluyorum. Benim için, ‘4 milyon Euro istiyor’ diyorlar. Ne Beşiktaş’a imza attığımda, ne de daha sonra hiç para konuşmadım, şimdi de sözünü etmem. Burada sözleşmem devam ediyor ancak süren kontrat ne benim ne de Shakthar Başkanı Akhmetov için önemli değil... Ukrayna Ligi’nde büyük adaletsizlikler var. Lig şu anda devam ediyor. Maçlar sona erer, oturur konuşuruz.”

Lucescu'dan Beşiktaş'a yeşil ışık
1 sayfadaki 1 sayfası