JoKeR77
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JoKeR77

Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet,Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklâl!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Roberto Corlas'tan F.Bahçe yorumu

YazarMesaj
NiGhTMaRe

Roberto Corlas'tan F.Bahçe yorumu Empty
MesajKonu: Roberto Corlas'tan F.Bahçe yorumu   Roberto Corlas'tan F.Bahçe yorumu Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 9:31 am

Fenerbahçe ile 2 sezondur ismi sürekli olarak anılan Real Madrid'in Brezilyalı yıldız futbolcusu Roberto Carlos, Fener'e transferini soran gazetecilere şu yanıtı verdi:

Transferi yılan hikayesine dönen Roberto Carlos, Fenerbahçe defterini kapadığını açıkladı. Hafta sonu Recreativo karşısında son dakikada attığı golle Real Madrid'i galibiyete taşıyan Brezilyalı yıldız, yeniden taraftarların gönlünü fethetti.

Yıldız oyuncu basına yaptığı açıklamada, bir yıl daha takımda kalabileceğini söyledi. Gazetecilerin, "Fenerbahçe'ye gitmek istemiyor musun?" yönündeki sorusuna ise "O defter artık kapandı. Planlarımda Fenerbahçe yok" yanıtını veren Roberto Carlos, "Bu kulübe 10 yıldan fazla hizmet verdim. Burada jübile yapmak istiyorum" dedi.

Capello'dan övgü aldı

Bu arada Real Madrid Teknik Direktörü Fabio Capello da Roberto Carlos'u göklere çıkardı, "Herkesin istediği Carlos geri döndü. Bu futbolcuyu bırakmak doğru olmaz. Son üç maçı kazanmamızda payı büyük. Ben bu takımın başında olduğum sürece o da olacak" diye konuştu.

Roberto Corlas'tan F.Bahçe yorumu
1 sayfadaki 1 sayfası